Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Buitinių šaldytuvų remontas

Meistro iškvietimas į vietą ir gedimo nustatymas Klaipėdos ir Vilniaus mieste kainuoja €15, kituose miestuose pagal atskirą susitarimą. Mūsų specialistas apžiūrės įrangą, įvertins situaciją ir išsamiai paaiškins galimus sprendimo būdus, preliminarią remonto kainą bei atsakys į visus Jūsų klausimus. Mums svarbiausia padėti, tad galutinį sprendimą, kaip remontuoti, priimate Jūs!

Plačiau

Mikroklimato įrenginių remontas

Užtikrinti, kad namie ar biure oras maksimaliai švarus, o aplinkoje ne per daug ar ne per mažai drėgmės, gali tik kokybiška ir gerai veikianti sistema. Mes siūlome oro valytuvų, drėkintuvų, sausintuvų garantinį ir pogarantinį remontą. Tiekiame atsargines detales, keičiame įrangos dalis: anglies, vandens, dulkių, hepa filtrus, granules, kasetes, sidabru jonizuotas lazdeles.

Plačiau

Atsarginės dalys skirtos šaldymo technikai

Bendradarbiaujame tiesiogiai su atsarginių dalių tiekėjais / gamintojais. Visos pas parduodamos detalės yra originalios. Tiekiame Sharp, Samsung, Daewoo, LG, Atlant, Snaigė, Waeco, Mawi, Igloo, Whirlpool, Beko, Scandomestic, Polair, Bosch, AEG, Electrolux bei kitų gamintojų detales.

Plačiau

Oro kondicionierių aptarnavimas ir remontas

Oro kondicionieriai šiltuoju metų laiku tampa nepamainomi mūsų buityje ir darbe. Tai jau nebe prabanga, o būtinybė, užtikrinanti gerą savijautą. Tam, kad oro temperatūra patalpose išliktų optimali, o energijos sąnaudos nedidėtų, įrangą būtina tinkamai prižiūrėti. 

Plačiau

Vėdinimo sistemų montavimas, aptarnavimas, prekyba

Projektuojame, montuojame ir aptarnaujame vėdinimo sistemas, jas rekonstruoja, įrengia centralizuotas mechaninio vėdinimo sistemas, decentralizuotą priverstinį vėdinimą, vėdinimą ortakiais, rekuracinės sistemas  naudojamas buityje, pramoniniuose, prekybiniuose objektuose, laivuose ir kitur.

Plačiau

Pramoninės šaldymo įrangos remontas

Maisto gamybos ir prekybos pramonės įmonėms įrengiame galingas šaldymo spintas, šaldytuvus-vitrinas, šaldymo salas, vyno šaldytuvus, ledo generatorius ir kita. Jei įrenginėjate maisto pramonei skirtą objektą ar atnaujinate turimus įrengimus ir maisto sandėlius – rasime Jums tinkamiausią sprendimą už optimaliausią kainą.

Plačiau

Medicininės šaldymo įrangos remontas

Siūlome įvairią medicininę, labaratorinę šaldymo įrangą -  gilaus minuso, greito užšaldymo ir t.t. Taip pat ją aptarnaujame, tiekiam atsargines detales, remontuojame. Medicininė įranga reikalauja priežiūros ir turi atitikti keliamus reikalavimus, todėl turi būti tikrinama ir prižiūrima tik kvalifikuotų specialistų turinčių ilgamatę patirtį bei atestuotus įrankius tam darbui atlikti.

Plačiau

Apie remonto Servisą

UAB „Šalnos servisas" – viena žinomiausių ir didžiausią patirtį turinčių įmonių Lietuvoje, teikianti šaldymo įrangos, kondicionavimo bei vėdinimo sistemų, mikroklimato įrenginių montavimo, priežiūros, remonto paslaugas.

Plačiau

Registruoti gedimą

Užpildykite jei įrenginys priklauso įmonei

D.U.K. dažniausiai užduodami klausimai

Užduoti klausimą