Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Šaldytuvų remontas

Sugedo jūsų šaldytuvas, šaldiklis, šaldymo skrynia ar kita stambiagabaritė šaldymo įranga? Neturite galimybių ją nugabenti į servisą? Profesionalūs ir labai patyrę „Šalnos“ meistrai visada pasirengę jums padėti!

Šaldytuvų aptarnavimo servisas

Sugedo šaldytuvas? Skambinkite! Jūsų skambutį priėmęs „Šalnos” specialistas užduos kelis labai svarbius klausimus apie jūsų turimą įrangą ir įvykusį gedimą. Tai padės sutaupyti brangaus laiko ir greičiau nustatyti gedimo pobūdį. Meistras pas jus išvyks iš anksto su jumis suderintu laiku ir jau turėdamas pirminių žinių apie problemą, pasiėmęs būtiniausių įrankių bei detalių.

„Šalnos“ darbuotojai į vietą atvyksta tik specialiu, įmonės logotipais pažymėtu automobiliu.  Nepriekaištingai švari ir tvarkinga apranga su įmonės atributika – tai, kuo neabejotinai išsiskiria mūsų meistrai.

Meistro iškvietimas į vietą ir gedimo nustatymas Klaipėdoje kainuoja 30 EUR.  Mūsų specialistas apžiūrės įrangą, įvertins situaciją ir išsamiai paaiškins galimus sprendimo būdus, įvardys preliminarią remonto kainą bei atsakys į visus jūsų klausimus. Mums svarbiausia padėti, tad galutinį sprendimą, kaip remontuoti, priimate jūs!

Neretai pasitaiko, kad sugedusią įrangą remontuoti atsieina brangiau negu pirkti naują. Tokiu atveju „Šalnos“ specialistai jums pasiūlys įsigyti jūsų poreikius labiausiai atitinkančią įrangą elektroninėje parduotuvėje www.salna.lt ir pritaikys papildomą nuolaidą.

Už atliktą remontą su meistru galima atsiskaityti grynaisiais. Jūsų patogumui meistras atvyksta su savimi turėdamas mobilųjį kasos aparatą ir gali atspausdinti mokėjimo kvitą.

Kai kurių specifinių šaldymo technikos gedimų neįmanoma pašalinti namuose. Tokiu atveju mūsų darbuotojai nugabens jūsų įrangą į UAB „Šalna“ cechą, kur ji bus remontuojama. Jeigu galite padėti meistrui nunešti šaldytuvą ar kitą įrenginį iki įmonės automobilio, meistras jį iš karto pasiims su savimi. Jeigu negalite padėti, įrangą kiek vėliau, jums patogiu metu išgabens atvykę „Šalnos“ darbuotojai.

Pas mus suremontuotos įrangos (kurios gamintojo garantija jau pasibaigusi), pakeistoms detalėms suteikiama 6 mėnesių garantija.

„Šalna“– visos šaldymo įrangos aptarnavimo ir remonto paslaugos jums!

Išsamesnė informacija teikiama tel. +370 (46) 325 325 (Klaipėda), +370 5 2720204 (Vilnius). Ir elektroniniu paštu: [email protected]

Registruoti gedimą

Užpildykite jei įrenginys priklauso įmonei