Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Mikroklimato įrenginių remontas

Jeigu jau įsigijote oro valytuvą ar kitą mikroklimato įrenginį, neabejotinai patyrėte, koks jis svarbus gerai savijautai palaikyti. Užtikrinti, kad namie ar biure oras maksimaliai švarus, o aplinkoje ne per daug ar ne per mažai drėgmės, gali tik kokybiška ir gerai veikianti sistema. Deramai neprižiūrima ar gendanti įranga naudoja daugiau elektros energijos, tad verta ja pasirūpinti laiku, kad ateityje netektų nusivilti ir patirti nenumatytų išlaidų.

Mes siūlome oro valytuvų, drėkintuvų, sausintuvų garantinį ir pogarantinį remontą. Tiekiame atsargines detales, tiekiame ir, prireikus, keičiame įrangos dalis: anglies, vandens, dulkių, hepa filtrus, granules, kasetes, sidabru jonizuotas lazdeles.

Jūsų įranga sugedo?

Atgabenkite ją į „Šalnos servisą“. Jei įrenginį atvešite patys, gedimo nustatymas jums kainuos tik 10 EUR! Serviso centre įrenginį nuodugniai apžiūrėjęs meistras susisieks su jumis telefonu ir išsamiai paaiškins, koks gedimas bei kiek kainuos remontas. Sprendimą, remontuoti įrangą ar ne, priimate jūs!

Gedimo nustatymas jums kainuos tik €10!

Jei gyvenate ne Klaipėdoje ir Vilniuje, galime užsakyti kurjerio paslaugas. Kurjeris atvyktų į jūsų namus, paimtų įrangą ir saugiai pristatytų ją į mūsų serviso centrą. Suremontuotą įrenginį kurjeris atgabentų jums atgal. Šios paslaugos kainą deriname individualiai, ji priklauso ir nuo kurjerių nustatytų įkainių.

Jūsų rūpestis – mūsų darbas!

Mūsų patyrę ir kvalifikuoti meistrai pasirūpins, kad jūsų įrenginys vėl veiktų lyg naujas.

Padėsime jums tinkamai prižiūrėti jūsų mikroklimato sistemą, o prireikus – suremontuosime, kad jūsų gerą savijautą palaikanti įranga veiktų nepriekaištingai ir taupytų jūsų laiką!

Informacija teikiama telefonais: 
+370 5 272 0204 (Vilnius),
+370 46 325 325 (Klaipėda).

ir el. pašto adresu: [email protected]

Registruoti gedimą

Užpildykite jei įrenginys priklauso įmonei

D.U.K. dažniausiai užduodami klausimai

Užduoti klausimą