Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Oro kondicionierių pardavimas, montavmas

UAB „Šalna“ parduoda garsiausių pasaulyje gamintojų kondicionavimo įrangą jūsų namams ar įmonei. Nuo buitinio oro kondicionieriaus iki galingos kondicionavimo sistemos – mūsų specialistai pagal jūsų poreikius padės išsirinkti tinkamiausią įrangą, ją suprojektuos ir sumontuos, suteiks išsamias konsultacijas. „Šalna“ yra oficiali kompanijų „SHARP“, „MITSUBISHI“ ir „ALPICAIR“ atstovė Lietuvoje. Šios įmonės, pasaulyje puikiai žinomos ir pripažintos vartotojų, gamina oro šaldymo ir kondicionavimo įrenginius, taip pat siūlo didelį šilumos siurblių (oras-oras, oras-vanduo) asortimentą. Šių gamintojų prekės pasižymi ilgaamžiškumu ir puikiu kainos bei kokybės santykiu. Glaudžiai bendradarbiaujame su žymiausiais pasaulio šaldymo įrangos gamintojais: „SAMSUNG”, „MITSUBISHIELECTRIC“, „DAIKIN“, „ELECTROLUX“ ir kitais. Projektuojame, montuojame ir aptarnaujame kondicionavimo sistemas, naudojamas buityje, pramoniniuose, taip pat prekybiniuose objektuose. Siūlome ir remonto bei techninio aptarnavimo paslaugas, tiekiame atsargines detales, eksploatacines medžiagas.
Renkantis oro kondicionierių svarbu pasirinkti tinkamą ir Jūsų poreikius atitinkančią įrangą, todėl siūlome Jums nemokamą oro kondicionieriaus parinkimo paslaugą – susiekite su mumis telefonu arba el. paštu ir specialistas nemokamai (Vilniaus ir Klaipėdos apskrityse) atvyks į Jūsų patalpas ir padės tiksliai nustatyti kokio tipo ir galingumo oro kondicionieriaus Jums reiktų, kur geriausiai būtų jį montuoti ir t.t.  Taip bus atsakyta į daug Jums aktualių klausimų apie oro kondicionierių Jūsų patalpose.

Oro kondicionieriaus montavimas

Informuojame, kad rinkdamiesi stacionarų oro kondicionierių, prieš jį naudojant, reikės jį susimontuoti Jūsų pageidaujamoje patalpoje. Visi stacionarūs oro kondicionieriai yra parduodami  be papildomų montavimo medžiagų: varinių vamzdelių jungiančių vidinį ir išorinį bloką, kronšteinų ir t.t.

Kondicionieriaus montavimą patikėjus mūsų įmonės profesionaliems montuotojams darbai bus atlikti techniškai ir tvarkingai t.y:

• Variniai vamzdeliai naudojami specialiai šaldymui, ir su reikiamo storio termoizoliacija, pravesti pagal gamintojo techninius reiklavimus, neužlenkti ir neužlaušti, sujungimu valcavimui naudojamos specialios valcuotes, kurios panaikina freono nuotėkio galimybę.
• Kondensato nubėgimui tinkamai paskaičiuotas nuolydis, kad neatsirastu oro kamščiu.
• Lauko blokai montuojami su antivibracinemis gumomis, vidaus blokai bus pritvirtinti lygiai, sienos nenubraižytos ir nenutepliotos.
• Darbai bus atlikti švariai, kokybiškai ir greitai. (visos statybinės atliekos bus išvežtos).
• Bus panaudotos kokybiškos montavimo medžiagos ir darbams suteikta 5 metu garantija.
• Kondicionierius bus išmėgintas visuose darbo režimuose. Klientas liks apmoktytas naudotis ir eksplotuoti.

Montavimo darbų ir medžiagų  kainos priklauso individualiai nuo montavimo sudėtingumo ir patalpų. Norėdami sužinoti daugiau, prašome susisiekti su mumis:

Siuskite užklausas el. paštu: info@salna.lt

Skambinkite telefonu: 
Vilniuje - +370 5 219 9788, 

Klaipėdoje - +370 46 325 325.

 Susisiekimui