Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Oro kondicionierių aptarnavimas

Oro kondicionieriai šiltuoju metų laiku tampa nepamainomi mūsų buityje ir darbe. Tai jau nebe prabanga, o būtinybė, užtikrinanti gerą savijautą.

Tam, kad oro temperatūra patalpose išliktų optimali, o energijos sąnaudos nedidėtų, įrangą būtina tinkamai prižiūrėti. UAB „Šalnos prekyba“ tuo pasirūpins! Mes siūlome jums aukščiausios kokybės techninio aptarnavimo ir remonto paslaugas už gerą kainą!

 

 

Siekiant užtikrinti oro kokybę bei tinkamą temperatūrą patalpoje, rekomenduojame kartą per mėnesį valyti vidinio bloko filtrus ir ne rečiau kaip kartą per metus atlikti profilaktinius patikros darbus: išvalyti vidinius ir išorinius blokus, patikrinti šaltnešio (freono) lygį sistemoje, kondicionieriaus darbą veikiant skirtingu režimu. Visi šie darbai atliekami ir techninio aptarnavimo metu. Kvalifikuoti „Šalnos“ specialistai taip pat apžiūrės elektros jungtis, vidinį ir išorinį blokus, patikrins elektros srovės tėkmę, įtampos ir elektros instaliaciją. Esant būtinybei oro filtrai išplaunami ir sistema papildoma šaltnešiu (freonu). Reguliariai atliekami aptarnavimo darbai užtikrins, kad kondicionierius veiktų efektyviai.

Lietuvių liaudies patarlė sako: roges ruošk vasarą. Pasibaigus vasaros sezonui arba prieš jam prasidedant, nedelskite. Pasikvieskite „Šalnos“ meistrus, kurie kruopščiai ir atsakingai apžiūrės ir įvertins jūsų oro kondicionavimo sistemą.  

Naujai sumontuotai įrangai suteikiama metų trukmės gamintojo garantija. Mes siūlome ir trejų metų aptarnavimo garantiją. Tai lyg kasko draudimas – sumokate nedidelę metinę įmoką (50 EUR be pvm per metus) ir apsidraudžiate nuo didesnių rūpesčių ir išlaidų. Pinigus mokate tik meistrams atlikus metinį techninį aptarnavimą. Mokėti iš anksto nereikia. Kartą per metus į jūsų namus ar biurą atvyks „Šalnos“ meistrai ir patikrins kondicionierių techninę būklę, t.y. suteiks techninio aptarnavimo paslaugą. Prieš tai su jumis susisieks įmonės specialistai ir suderins jums patogų laiką. Sudarius aptarnavimo sutartį, mūsų darbuotojai patys skambina kiekvienam klientui ir informuoja, kad jau atėjo metas patikrinti oro kondicionavimo sistemos techninę būklę. Jeigu dėl nenumatytų aplinkybių skambučio nesulauktumėte, maloniai prašome mums pranešti. Trejų metų aptarnavimo sutarties laikotarpiu įvykus gedimui, jis bus pašalintas nemokamai. 

Meistro iškvietimas į namus ar darbovietę nesudarius aptarnavimo sutarties ar šiai pasibaigus kainuoja 24 EUR. Atvykę pas jus meistrai nustatys galimą gedimą ir informuos apie jo šalinimo įkainius, taip pat suteiks jums rūpimą informaciją, susijusią su jūsų naudojama įranga ir jos priežiūra.

Dėmesio! Sudarius aptarnavimo sutartį, būtina užtikrinti, kad UAB „Šalna“ meistrai turės galimybę sutartu laiku apžiūrėti kondicionavimo sistemą ir atlikti reikiamus darbus. Jeigu klientas atsisako apžiūros kartą per metus, nors tai numatyta sutartyje, mes nevykdome garantinių įsipareigojimų. Tai reiškia, kad įvykus gedimui jis nebus šalinamas nemokamai.

Turite klausimų?

Mes visada pasirengę jums padėti!

Registruotis servisui

Užpildykite jei įrenginys priklauso įmonei