Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Transporto šaldymo įrangos montavimas, aptarnavimas, pardavimas

 

Įgalioti atstovai Lietuvoje ir Latvijoje “Zanotti”, “Dometic - Waeco”

Jeigu norite savo įmonės ar individualiame automobilyje įrengti efektyviai veikiančią, kokybišką ir saugią šaldymo įrangą, jūs pasirinkote teisingai – „Šalnos“ profesionalų komanda visada pasirengusi padėti. Patarsime, kaip išsirinkti jūsų poreikius labiausiai atitinkančius įrenginius, pagal jūsų pageidavimus juos sumontuosime, o prireikus ir suremontuosime.

UAB „Šalna“ yra įgaliota tokių garsių ir pasaulyje pripažintų kompanijų kaip „Zanotti“, „Dometic - Waeco“, gaminančių aukščiausios kokybės šaldymo įrangą lengvajam ir sunkiajam transportui, prekybos ir serviso atstovė Lietuvoje bei Latvijoje.

Mes parduodame transportui skirtą šaldymo įrangą, teikiame montavimo bei remonto paslaugas.

Diagnostiką, garantinį, o garantijai pasibaigus, techninį aptarnavimą atliekame ir visiems kitiems žymiausių gamintojų „Thermoking“, „Carrier“, „Alex original“, „Frigoblock“ įrenginiams.  

Taip pat montuojame bei remontuojame izoterminius kėbulus mikroautobusams, sunkvežimių šaldytuvams.

Sąžiningumas, lankstumas, kokybė – tai svarbiausi mūsų darbo principai, kurių laikydamiesi užsitarnavome savo klientų pasitikėjimą ir lojalumą. Laukiame jūsų!

 

Automobiliniai oro kondicionieriai

Informacija ruošiama...

 

 

 Susisiekimui