Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Apie mus

UAB „Šalna"– viena žinomiausių ir didžiausią patirtį turinčių įmonių Lietuvoje, teikianti namų šaldymo įrangos, kondicionavimo bei  vėdinimo sistemų, mikroklimato įrenginių, pramoninės, transporto šaldymo įrangos, šaldymo ir vėdinimo įrangos laivams montavimo, aptarnavimo ir remonto paslaugas.

Įmonė įkurta 1992 m. Per pastaruosius du dešimtmečius įmonė sparčiai keitėsi ir tobulėjo, įgydama vis daugiau patirties, bendradarbiaudama su vis daugiau žinomiausių buitinės ir pramoninės šaldymo technikos gamintojų bei kurdama ir augindama profesionalią darbuotojų komandą.

Ilgainiui darbų apimtys vis didėjo, o siekis padaryti paslaugas kuo efektyvesnes  tapo vienu svarbiausių. Tad 2005 m. įmonė atidarė savo  filialą Vilniuje, o 2010 metais –  ir Rygoje (SIA Salna Baltic).

Šiuo metu įmonėje dirba  45 darbuotojai. 30 iš jų – meistrai, kurie pagal klientų pageidavimus vyksta montuoti ir remontuoti įvairią šaldymo įrangą.

Mūsų komandoje – tik geriausi savo srities specialistai, sukaupę didelę profesinę patirtį ir įgiję aukščiausią kvalifikaciją, puikiai vertinami klientų ir užsitarnavę jų pasitikėjimą.  Meistrai greitai ir kokybiškai atlieka darbus, o išvykdami nepalieka ne tik nešvaros, bet ir neatsakytų klausimų.

Jau 25 metus dirbame ir siekiame, kad jūsų turima šaldymo įranga veiktų efektyviai, o įvykus gedimui, jis būtų pašalintas greitai ir kokybiškai.  Patikėkite savo rūpesčius mums!

Apie remonto servisą

• Parduoda ir remontuoja buitinius ir automobilinius šaldytuvus, bei atlieka jų garantinį ir pogarantinį remontą.
• Vykdo pramoninės ir prekybinės šaldymo įrangos pardavimo, remonto, jų techninio bei garantinio aptarnavimo paslaugas:
• Remontuoja, keičia agregatus, atstato darbingumą (pramoninių šaldytuvų, šaldiklių, šaldymo vitrinų, ledo generatorių, šaldymo salų, spintų) suteikia garantiją.
• Įrengia šaldymo kameras, jas remontuoja, atlieka jų techninį aptarnavimą, (surenka įvairaus dydžio šaldymo kameras su šaldymo agregatais ir jas įrengia pas klientą. Agregatus parenka priklausomai nuo galingumo, kainos, įrengimo vietos), - sudaro sutartis su klientais jų aptarnavimui.
• Remontuoja ir aptarnauja įvairias kondicionavimo, šaldymo sistemas (Ligoninių, viešbučių, laivų, spec. automobilių, maisto produkcijos perdirbimo įmonių, parduotuvių).
• Remontuoja šilumos siurblius – keičia kompresorius, užpildo sistemas, sutvarko valdymą, darbus vykdo vietoje bei ceche.
• Įrenginėja bei remontuoja spec. automobilių apšiltintus kėbulus-kameras, su ju agregatais (galimas viso kebulo izoterminis apšiltinimas, su parinktos bei mūsų pateiktos šaldymo įrangos sumontavimu, garantija bei po to garantiniu ir techniniu aptarnavimu).
• Keičia ir remontuoja keleivinių autobusų kondicionavimo sistemas, jų įrangą, agregatus.
• Diagnozuoja, užpildo ir taiso automobilių kondicionierius.
• Parduoda, vykdo garantinį aptarnavimą, remontuoja mikroklimato įrenginius: Oro drėkintuvus, valytuvus, sausintuvus.
• Remontuoja ir aptarnauja pastatų vėdinimo sistemas.
• Remontuoja ir aptarnauja medicinos šaldymo įrangą.
• Gamina įvairius nestandartinius šaldymo įrenginius.
• Parduoda ir remontuoja pieno šaldymo įrangą

Įmonėms, užsakiusioms bet kurį „Šalna“ produktą, siūlome pasirašyti serviso sutartį, kuri padės ne tik išvengti sistemos gedimų, užtikrins teisingą jos eksploatavimą, tačiau ir suteiks galimbę skubius remonto darbus atlikti už žemesnę kainą. Serviso paslaugas siūlome ir įmonėms jau įsigijusioms mūsų konkurentų parduodamas šaldymo ar vėdinimo/kondicionavimo sistemas – galime garantuoti, jog per ilgus darbo metus turime sukaupę didžiulę patirtį, kuri mums leidžia vadintis ekspertais įrenginių remonto srityje.

Jei Jus sudomino serviso paslaugos, prašome kreiptis į mūsų vadybininkus [email protected] ir mes pateiksime Jums konkurencingą pasiūlymą.

Mus rasti galite, adresu: Šilutės pl. 101A, LT-95112, Klaipėda arba Savanorių pr. 178F, LT-03154, Vilnius
Susisiekti, tel.: +370 (46) 325 325, +370 5 2199788